Головна » 2016 » Квітень » 26 » До дня Чорнобильської трагедії: - живе така сім’я
01:44
До дня Чорнобильської трагедії: - живе така сім’я

Квітуча  весна 1986. Для одних вона була в білому та розовому кольорах, а для сім’ї  Редчиць Миколи Олександровича та Олександри Іванівни в чорному.

В травні 1986 року їм довелось покинути рідну домівку і шукати долі на чужині. Спочатку переїхали до іншого району рідної Житомирської області. А в 1989 році після хвороби доньки лікарі рекомендували змінити область. Так і попала сім’я на Добре поле, куди вже раніше переїхав брат. 

Родину гостинно зустрів керівник відділу освіти на той час Віктор Куліков. Оскільки і чоловік і жінка педагоги, їм запропоновано роботу в Никанорівській загальноосвітній школі. Микола Олександрович став директором школи. Олександра Іванівна вчителем. Сім’я почала облаштовувати і своє житло і школу. Адже школа на той час мала дуже плачевний вигляд. А в домі ні стільця ні кроваті. Але завзятий Микола Олександрович приклав зусилля і організував ремонт даху, з якого текла вода, кухні, придбали обладнання. Жителі села Никанорівка, побачивши організаційний хист чоловіка, обрали його головою сільської ради.

Олександру Іванівну призначили директором школи, де вона і досі працює. І говорить, що в тому страшному 86 році пізнала головну цінність життя – щоб поряд були здорові і щасливі діти.

Тож живуть на нашому Доброму полі такі люди Редчиць Микола Олександрович, Олександра Іванівна, їх діти, онуки.

І саме головне їх бажання, щоб ніколи на землі не було війни, катастроф. Щоб діти не знали горя.

http://dobropol-rayon-rada.blogspot.com/

Переглядів: 79 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar